جستجو پیشرفته

دانلود فیلم The Lives of Others 2006 با زیرنویس چسبیده فارسی

The Lives of Others 2006
g_translate دارای نسخه دوبله فارسی verified_user جزو 250 فیلم برتر IMDB

امتیاز منتقدین: 89 از 100

امتیاز 8.4 از 10 از 363,744 رای دهنده در IMDB

10 /8.4

فیلم The Lives of Others 2006 با زیرنویس چسبیده فارسی


مشخصات

فیلم The Lives of Others 2006 محصول مشترک کشورهای آلمان و فرانسه در سال 2006 میلادی است.

این فیلم توانسته است امتیاز 8.4 از 10 را از 363,744 رای در سایت IMDB درژانرهای درام، رازآلود و هیجان انگیز بدست آورد


کارگردانی و نویسندگی


کارگردان

The Lives of Others 2006، فیلمی به کارگردانی Florian Henckel von Donnersmarckاست.

نویسندگان

همچنین فیلم نامه این فیلم توسط Florian Henckel von Donnersmarck نوشته شده است.


بازیگران و هنرپیشگان

Ulrich Mühe (Ulrich Mühe)، Martina Gedeck (Martina Gedeck) و Sebastian Koch (Sebastian Koch) ستارگانی هستند که به ترتیب در نقش های Hauptmann Gerd Wiesler، Christa-Maria Sieland و Georg Dreyman به ایفای نقش پرداخته اند.

چکیده ماجرا

فیلم The Lives of Others 2006، دانلود فیلم The Lives of Others 2006. گئرد وایسلر، بازجوی ارشد اشتازی، پلیس امنیت جمهوری دمکراتیک آلمان و یکی از باورمندان به حکومت سوسیالیستی آلمان شرقی است. وی مأمور زیر نظر گرفتن زندگی گئورگ دریمن یک کارگردان تئاتر می‌شود که مقامات ارشد نیروی امنیتی، به توصیه وزیر فرهنگ و هنر آلمان شرقی، در پی یافتن بهانه‌ای برای ایجاد محدودیت و خانه‌نشین کردن وی هستند. آنها ماموریت یافتن مدرکی مبتنی بر ناهنجاری گئورگ دریمن را به گئرد وایسلر، بازجوی ارشد پلیس امنیتی اشتازی محول می‌کنند.


جوایز و نامزدها

Won 1 Oscar. ( مشاهده لیست کامل جوایز و نامزدها )

ممکن است با کلیک در سایت برای شما صفحه ای جداگانه باز شود که تبلیغات بوده و ربطی به سایت و محتوا ندارد، بعد از باز شدن این صفحات دکمه بازگشت را بزنید تا به سایت برگردید. همچنین تمامی نرم افزارهایی که به صورت خودکار دانلود میشوند نیز تبلیغات هستند و ربطی به ما ندارند.

تمامی فایل های دارای زیرنویس چسبیده بصورت softsub هستند؛ یعنی شما می توانید هنگام تماشای فیلم و یا سریال موردنظر, تمامی تنظیمات قابل اعمال بر روی فایل srt را بر روی زیرنویس های چسبیده نیز اعمال کنید و حتی زیرنویس را غیر فعال کنید.

فعلا پخش آنلاین دارای زیرنویس چسبیده نمی باشد, اما در آینده ای نزدیک قابلیت تماشای آنلاین فیلم و سریال با زیرنویس چسبیده نیز اضافه خواهد شد. برای تماشای آنلاین به جعبه دانلود در پایین صفحه مراجعه کنید.

attachment کلمات کلیدی

کامنت بگذارید

1
2
3