جستجو پیشرفته

دانلود فیلم Martyrs 2008 با زیرنویس چسبیده فارسی

Martyrs 2008

امتیاز 7.1 از 10 از 80,972 رای دهنده در IMDB

10 /7.1

فیلم Martyrs 2008 با زیرنویس چسبیده فارسی


مشخصات

فیلم Martyrs 2008 محصول مشترک کشورهای فرانسه و کانادا در سال 2008 میلادی است.

این فیلم توانسته است امتیاز 7.1 از 10 را از 80,972 رای در سایت IMDB درژانر ترسناک بدست آورد


کارگردانی و نویسندگی


کارگردان

Martyrs 2008، فیلمی به کارگردانی Pascal Laugierاست.

نویسندگان

همچنین فیلم نامه این فیلم توسط Pascal Laugier نوشته شده است.


بازیگران و هنرپیشگان

Morjana Alaoui (مورجانا آلاوی)، Mylène Jampanoï (Mylène Jampanoï) و Catherine Bégin (کاترین بیگین) ستارگانی هستند که به ترتیب در نقش های آنا، لوسی و از دست دادن به ایفای نقش پرداخته اند.

چکیده ماجرا

فیلم شهدا 2008، دانلود فیلم Martyrs 2008. فیلم در مورد دختر جوانی است که تلاش می کندتا از افرادی که او را در کودکی دزدیده بودند و شکنجه کرده بودند انتقام بگیرد و همچنین به دنبال تلافی اتفاقاتی است که در مورد دوستی که…..


جوایز و نامزدها

برنده 7 جایزه و نامزد 8 جایزه دیگر

( مشاهده لیست کامل جوایز و نامزدها )

ممکن است با کلیک در سایت برای شما صفحه ای جداگانه باز شود که تبلیغات بوده و ربطی به سایت و محتوا ندارد، بعد از باز شدن این صفحات دکمه بازگشت را بزنید تا به سایت برگردید. همچنین تمامی نرم افزارهایی که به صورت خودکار دانلود میشوند نیز تبلیغات هستند و ربطی به ما ندارند.

تمامی فایل های دارای زیرنویس چسبیده بصورت softsub هستند؛ یعنی شما می توانید هنگام تماشای فیلم و یا سریال موردنظر, تمامی تنظیمات قابل اعمال بر روی فایل srt را بر روی زیرنویس های چسبیده نیز اعمال کنید و حتی زیرنویس را غیر فعال کنید.

فعلا پخش آنلاین دارای زیرنویس چسبیده نمی باشد, اما در آینده ای نزدیک قابلیت تماشای آنلاین فیلم و سریال با زیرنویس چسبیده نیز اضافه خواهد شد. برای تماشای آنلاین به جعبه دانلود در پایین صفحه مراجعه کنید.

attachment کلمات کلیدی

کامنت بگذارید

1
2
3