جستجو پیشرفته

دانلود فیلم Love, Rosie 2014 با زیرنویس چسبیده فارسی

Love, Rosie 2014

امتیاز 7.2 از 10 از 117,640 رای دهنده در IMDB

10 /7.2

فیلم Love, Rosie 2014 با زیرنویس چسبیده فارسی


مشخصات

فیلم Love, Rosie 2014 محصول مشترک کشورهای آلمان و انگاستان در سال 2014 میلادی است.

این فیلم توانسته است امتیاز 7.2 از 10 را از 117,640 رای در سایت IMDB درژانرهای عاشقانه و کمدی بدست آورد


کارگردانی و نویسندگی


کارگردان

Love, Rosie 2014، فیلمی به کارگردانی Christian Ditterاست.

نویسندگان

همچنین فیلم نامه این فیلم توسط Juliette Towhidi و Cecelia Ahern نوشته شده است.


بازیگران و هنرپیشگان

Lily Collins (لیلی کالینز)، Sam Claflin (سام کلافلین) و Christian Cooke (کریستین کوک) ستارگانی هستند که به ترتیب در نقش های روزی دان، الکس استوارت و گرگ به ایفای نقش پرداخته اند.

چکیده ماجرا

فیلم عشق ، روزی 2014، دانلود فیلم Love, Rosie 2014. رزی و الکس بهترین دوستان یکدیگر هستند. آنها به طور اتفاقی به خاطر جابه جایی خانواده الکس از دابلین به آمریکا از یکدیگر جدا می شوند. اکنون چندین سال گذشته؛ ولی آیا دوستی آنها بعد از این همه سال و مایل ها فاصله پایدار خواهد بود؟ آیا آنها حاضر می شوند بر سر عشق واقعی قمار کنن؟!


جوایز و نامزدها

بنظر میرسد این فیلم برنده هیچ جایزه ای نشده است! ( مشاهده لیست کامل جوایز و نامزدها )

ممکن است با کلیک در سایت برای شما صفحه ای جداگانه باز شود که تبلیغات بوده و ربطی به سایت و محتوا ندارد، بعد از باز شدن این صفحات دکمه بازگشت را بزنید تا به سایت برگردید. همچنین تمامی نرم افزارهایی که به صورت خودکار دانلود میشوند نیز تبلیغات هستند و ربطی به ما ندارند.

تمامی فایل های دارای زیرنویس چسبیده بصورت softsub هستند؛ یعنی شما می توانید هنگام تماشای فیلم و یا سریال موردنظر, تمامی تنظیمات قابل اعمال بر روی فایل srt را بر روی زیرنویس های چسبیده نیز اعمال کنید و حتی زیرنویس را غیر فعال کنید.

فعلا پخش آنلاین دارای زیرنویس چسبیده نمی باشد, اما در آینده ای نزدیک قابلیت تماشای آنلاین فیلم و سریال با زیرنویس چسبیده نیز اضافه خواهد شد. برای تماشای آنلاین به جعبه دانلود در پایین صفحه مراجعه کنید.

attachment کلمات کلیدی

کامنت بگذارید

1
2
3