جستجو پیشرفته

دانلود فیلم Coming 2 America 2021 با زیرنویس چسبیده فارسی

Coming 2 America 2021
g_translate دارای نسخه دوبله فارسی

امتیاز 5.3 از 10 از 54,781 رای دهنده در IMDB

10 /5.3

فیلم Coming 2 America 2021 با زیرنویس چسبیده فارسی


مشخصات

فیلم Coming 2 America 2021 محصول کشورایالات متحده آمریکا در سال 2021 میلادی است.

این فیلم توانسته است امتیاز 5.3 از 10 را از 54,781 رای در سایت IMDB درژانر کمدی بدست آورد


کارگردانی و نویسندگی


کارگردان

Coming 2 America 2021، فیلمی به کارگردانی Craig Brewerاست.

نویسندگان

همچنین فیلم نامه این فیلم توسط Eddie Murphy و Barry W. Blaustein نوشته شده است.


بازیگران و هنرپیشگان

Eddie Murphy (Eddie Murphy)، Arsenio Hall (Arsenio Hall) و Shari Headley (Shari Headley) ستارگانی هستند که به ترتیب در نقش های Prince Akeem / Clarence / Saul / Randy Watson، Semmi / Morris / Reverend Brown / Baba و Lisa به ایفای نقش پرداخته اند.

چکیده ماجرا

فیلم Coming 2 America 2021، دانلود فیلم Coming 2 America 2021. آکیم متوجه می شود که پسری در آمریکا دارد. این پسر سال ها پیش گم شده بود و اکنون او باید به آمریکا بازگردد تا با وارث احتمالی تاج و تخت زاموندا دیدار کند. این فیلم دنباله ای برای کمدی "بازگشت به آمریکا" است که در سال هزار و نه صد و هشتاد و هشت منتشر شده بود.


جوایز و نامزدها

1 nomination. ( مشاهده لیست کامل جوایز و نامزدها )

ممکن است با کلیک در سایت برای شما صفحه ای جداگانه باز شود که تبلیغات بوده و ربطی به سایت و محتوا ندارد، بعد از باز شدن این صفحات دکمه بازگشت را بزنید تا به سایت برگردید. همچنین تمامی نرم افزارهایی که به صورت خودکار دانلود میشوند نیز تبلیغات هستند و ربطی به ما ندارند.

تمامی فایل های دارای زیرنویس چسبیده بصورت softsub هستند؛ یعنی شما می توانید هنگام تماشای فیلم و یا سریال موردنظر, تمامی تنظیمات قابل اعمال بر روی فایل srt را بر روی زیرنویس های چسبیده نیز اعمال کنید و حتی زیرنویس را غیر فعال کنید.

فعلا پخش آنلاین دارای زیرنویس چسبیده نمی باشد, اما در آینده ای نزدیک قابلیت تماشای آنلاین فیلم و سریال با زیرنویس چسبیده نیز اضافه خواهد شد. برای تماشای آنلاین به جعبه دانلود در پایین صفحه مراجعه کنید.

attachment کلمات کلیدی

کامنت بگذارید

1
2
3

کامنت ها 1 در انتظار بررسی 1