جستجو پیشرفته

دانلود فیلم Big Mommas House 2 2006 با زیرنویس چسبیده فارسی

Big Mommas House 2 2006

امتیاز 4.7 از 10 از 40,675 رای دهنده در IMDB

10 /4.7

فیلم Big Mommas House 2 2006 با زیرنویس چسبیده فارسی


مشخصات

فیلم Big Mommas House 2 2006 محصول کشورایالات متحده آمریکا در سال 2006 میلادی است.

این فیلم توانسته است امتیاز 4.7 از 10 را از 40,675 رای در سایت IMDB درژانرهای جنایی و کمدی بدست آورد


کارگردانی و نویسندگی


کارگردان

Big Mommas House 2 2006، فیلمی به کارگردانی John Whitesellاست.

نویسندگان

همچنین فیلم نامه این فیلم توسط Don Rhymer و Darryl Quarles نوشته شده است.


بازیگران و هنرپیشگان

Martin Lawrence (Martin Lawrence)، Emily Procter (Emily Procter) و Nia Long (Nia Long) ستارگانی هستند که به ترتیب در نقش های Malcolm / Big Momma، Leah Fuller و Sherri به ایفای نقش پرداخته اند.

چکیده ماجرا

فیلم Big Mommas House 2 2006، دانلود فیلم Big Mommas House 2 2006. مالکوم ترنر که کارشناس تغییر چهره در اف.بی.آی است اکنون با شری ازدواج کرده و به یک کار دفتری در اداره اشتغال دارد . آنها در انتظار تولد اولین فرزندشان هستند که در همین زمان یکی از روسای ترنر بقتل می‌رسد و او مجدداً وارد صحنه می‌شود . متهم اول این پرونده تاجری به اسم تام فولر است که صاحب زن و سه فرزند می‌باشد . مالکوم تصمیم می‌گیرد با استفاده از لباس و کلاه گیس مادر بزرگ و در قالب یک پرستار بچه ، وارد خانه فولر شود . به این ترتیب مالکوم موفق می‌شود پی به توطئه ای برزگ ببرد که توسط فولر در دست اجراست و تصمیم می‌گیرد آنرا بر ملا کند . این در حالیست که روسای او از عملکردش دل خوشی ندارند و شری نیز به اعمال او مشکوک شده و فکر می‌کند او با زن دیگری رابطه دارد …..


جوایز و نامزدها

برنده 1 جایزه و نامزد 5 جایزه دیگر

( مشاهده لیست کامل جوایز و نامزدها )

ممکن است با کلیک در سایت برای شما صفحه ای جداگانه باز شود که تبلیغات بوده و ربطی به سایت و محتوا ندارد، بعد از باز شدن این صفحات دکمه بازگشت را بزنید تا به سایت برگردید. همچنین تمامی نرم افزارهایی که به صورت خودکار دانلود میشوند نیز تبلیغات هستند و ربطی به ما ندارند.

تمامی فایل های دارای زیرنویس چسبیده بصورت softsub هستند؛ یعنی شما می توانید هنگام تماشای فیلم و یا سریال موردنظر, تمامی تنظیمات قابل اعمال بر روی فایل srt را بر روی زیرنویس های چسبیده نیز اعمال کنید و حتی زیرنویس را غیر فعال کنید.

فعلا پخش آنلاین دارای زیرنویس چسبیده نمی باشد, اما در آینده ای نزدیک قابلیت تماشای آنلاین فیلم و سریال با زیرنویس چسبیده نیز اضافه خواهد شد. برای تماشای آنلاین به جعبه دانلود در پایین صفحه مراجعه کنید.

attachment کلمات کلیدی

کامنت بگذارید

1
2
3